slovensky
magyar
english
deutsch
Logo Schloss Bela

Online rezervácia

Príchod:
Odchod:
Overiť dostupnosť a ceny

STRETNUTIA A KONFERENCIE

Hotel ponúka vo všetkých svojich konferenčných priestoroch a salónoch kombináciu veľkolepej atmosféry a všetkých vymožeností modernej techniky. Či si prajete obchodné alebo privátne recepcie, úspešné konferencie, o Vaše predstavy a potreby sa postará tím profesionálov. Rovnako tak možno tieto netradičné konferenčné priestory využiť pre obchodné prezentácie, semináre, poľovačky alebo rozprávkovú svadbu, a náš tím s bohatými skúsenosťami sa postará o to, aby Vaše predstavy a želania boli s láskou a zodpovednosťou naplánované a uskutočnené a stali sa tak nezabudnuteľným zážitkom.

 

KONFERENČNÉ A BANKETOVÉ ZARIADENIE

Vyberte si tú správnu miestnosť pre Vaše konferenčné predstavy a individuálne potreby.

KONFERENČNÁ SÁLA
Konferenčná sála je vhodným a exkluzívnym priestorom pre akékoľvek udalosti, stretnutia, incentívy, kongresy pre svoje technické vymoženosti, praktickú polohu /vestibul, sklad/ a očarujúci podmanivý výhľad na romantické záhrady kaštieľa.

 

GOBELÍNOVÝ SALÓN
Na súkromné obchodné stretnutia, biznis jednania či menšie konferencie je veľmi vhodný Gobelínový salón, ktorého kapacita hostí je 24 osôb. Tento konferenčný priestor sa nachádza hneď pri Zelenom salóne a ponúka úplné pohodlie pre privátnu a ničím nerušenú atmosféru.

 

ORANGERIA
Orangeria je najexkluzívnejším miestom pre Vaše podujatie. Je to reprezentačná miestnosť, ktorá poskytuje eleganciu a luxus. Táto baroková sála so svojou terasou s výhľadom na skvostný park je dokonalá nielen pre rozprávkové svadby. Orangeria je ako ušitá pre podujatia, svadby, malé koncerty a gala večere.

 

HALA BELÁ
Hala Belá je najväčšou halou s kapacitou 420 osôb. Je výborným priestorom pre podujatia obrovských dimenzií, trhov, koncertov, či tanečných osláv.

 

Podrobnejšie informácie a rezervácie sú možné na: e-mail alebo telefonicky na +421-(0)36-7577-600.